REZENCIA: Kozmetika E-Style


Kozmetiku E-style som mala v pláne vyskúšať odkedy som o nej prvý krát počula od českej beauty bloggerky Lou. Jedného dňa som sa teda odhodlala, objednala a vôbec nebanujem! Tiene sú skutočne dobre pigmentované a dlho držia. Viem, že odkedy som robila túto objednávku zmenili aj dizajn balenia mono tieňov aby pôsobili lepšie.

Tiene sú fakt dobré, čierna je asi najčiernejšia akú som doteraz mala. Taktiež sa veľmi teším bielemu tieňu, keďže som mala problém nájsť dobrý biely matný tieň najmä na líčenia s linkou na štýl pin-up, kedy tá biela dobre hrá s hrubšou čiernou linkou a otvorí tak viac oči :) No a tieň Bronze je úžasný na tieňovanie záhybu oka.Tieto matné tiene mi skutočne dobre držia na viečku aj bez podkladovej bázy, čo je čo povedať.

Kúpila som si aj dva perleťové tiene na oči, ktoré sa dajú aplikovať aj na mokro. Amazing Violet je pre mňa farebnosťou priemer, no Butterfly Pink je nádherný marhuľovo-ružovkastý tieň, aký som potrebovala. Žiaľ tieto mi na viečku ani s podkladovou bázou nedržia celý deň. Viečka maú tendenciu sa mi mastiť, asi to bude spôsobené tým..Keďže som hrdo vlastnila iba jednu lícenku od Mary Kay potrebovala som iné farby na líca ako soľ. A tieto sú úžasne pigmentované, páči sa mi, že dve sú matné, dve majú jemné trblietky. Kombinujem ich s rôznymi líčeniami, veľmi krásne držia. Už sa chystám na ďalšiu väčšiu magnetickú paletku, kde si ich dám :)


A moju poslednú položku tvorila ceruzka na obočie, ktorá je však na mňa trochu moc tmavá a mäkká, takže ju ani moc nepoužívam. Skôr sa teším kefke na vrchnáčiku, ktorú používam na korigovanie čiar obočia zakaždým :)

A takto som si spravila z mono tieňov paletku. Ako na to si môžete pozrieť v mojom článku Ako dostať mono tiene do palety tieňov. Mimochodom, magnetické paletky kúpite už aj na e-shope E-style :)

Tento článok nie je sponzorovaný a všetky produkty som si dávnejšie objednala sama.Menovky: , , ,