Dúha na očiach


Už som sa dostala do bodu, kedy začínam rekonštruovať líčenia, ktoré som robila rok dozadu. A toto je prvým z nich. Presne v tomto období rok 2014 som skúšala toto líčenie na základe súťaže na stránke Visagelist. A tu je fotka, s ktorou som súťažila a umiestnila sa na 11.mieste:


Z môjho pohľadu katastrofa..a to obočie..aaaach!! Najhoršie je, že ja som si vtedy myslela, ako geniálne som to dala!! :D Každopádne, keďže toto líčenie je tak šialené a vhodné v praxi ani neviem na čo, bolo mi ľúto túto fotku len tak zmazať a tak som skúsila líčenie spraviť nanovo s inými tieňmi. Dokonca som si nechala rozcuchané vlasy, ako na pôvodnej fotke. Nedodržala som síce farebnú postupnosť, ale to nie je podstatné. Som zvedavá, či sa budem aj v roku 2016 baviť na tomto líčení z tohto roku :)

Použité produkty som zabudla odfotiť, ale myslím, že to ani nie je potrebné - na viečko som dala bielu gélovú linku na ktorú som skoseným tenkým štetcom nanášala rôzne farby tieňov. To je asi to najpodstatnejšie, čo by vás mohlo zaujímať :)

Menovky: ,