Nákupy za posledné týždne


Trochu z môjho nakupovania - vymieňania. Tí čo ma lepšie poznajú vedia, že rada oblečenie vymeniňam. Áno, je to ako s nákupom hocičoho iného z bazárika, niekedy sa stane, že mi vec nesadne alebo nezodpovedá popisu. A tak ju zas predávam, vymieňam ďalej :)

Úvodný vrchný diel plaviek som kúpila v F&F za 10Eur, veľmi ma zaujalo riešenie plaviek na chrbte. A hľadala som niečo, čo by sa mi hodilo k spodnému dielu plaviek, ktoré som kúpila pár dní predtým. Oba spodné diely som kúpila v obchodnom dome My, avšak značku už odstrihla :( Bodkový diel bol v zľave za 4Eur a tmavomodrý za 10Eur.
V F&F som siahla aj po trojici opaskov spolu za 5Eur, biely opasok sa mi totiž stratil niekde na dobovom pikniku, čiernych nikdy nie je dosť a zlatý ešte nemám. A za 5Eur nekúp to :)Keďže naposledy som dosť zničila moje "vintage" kotničky, našla som tieto na modrom koníku a spáchala som výmenu. A som s nimi nadmieru spokojná, i keď by som preferovala matné ako lesklé.
Koralovo červené šaty sú taktiež z výmeny, značka neznáma. Strih je úplne perfektný, materiál je taký teplejší, len škoda, že sú mi po členky a nie úplne po zem.      
Šaty a košele bol skvelý nákup v second-hand, bielu košeľu som zháňala už asi rok a nakoniec ju ulovím za 1,50Eur v sekáči a je to H&M :) Oboje šaty plánujem zafarbiť na tmavozelenú, uvidím ako sa mi to podarí. Ružové preto, že nemám moc rada ružovú a nemyslím si, že mojej pleti svedčí pudrová ružová farba a druhé biele riadne presvitajú, takže tie si žiadajú nejaký tunning.
           


Menovky: , , ,