Beauty deň v Šali


Tak nejak by som nazvala toto stretko troch žienok, ktoré sa spoznali cez modrého koníka. Ja som síce bezdetná, no veľmi sa mi zapáčila komunita v diskusných skupinkách na koníkovi, najmä v skupinke Účesy a líčenie. Tam som spoznala niekoľko úžasných ľudí a som rada, že som mala možnosť spoznať niektoré baby naživo a síce Danku a Mirku. Danka je preborník v kozmetike akého snáď ani niet, brutálne sa vyzná v novinkách, zloženiach, značkách.. podľa mňa by mala mať sama blog :) a Mirka vie tak precízne líčiť, že som sa nevedela dočkať vidieť to naživo a hlavne na sebe. Takže Mirka nás líčila obe a okrem toho sme samozrejme každá priniesli svoje skvosty a všetko sme otvárali, porovnávali, no nebíčko v očiach :)

Už teraz viem, že chcem rúže od Gerard, Pupa a kontúrky od Sleek.  Zaujali ma aj paletky od Zoevy, púder od MAC Mineralize Skin Finish a gélová farba na obočie od Makeup revolution v tubičke. 


Ako prvú líčila Mirka mňa. Dostala som úplne iné obočie ako si zvyknem robiť ja, trochu som bojovala s tým, že sa mi zdalo byť na mňa moc tmavé, ale v konečnom dôsledku k líčeniu vyzeralo veľmi dobre. Taktiež tiene boli veľmi dobré, výrazné a precízne. Z čoho sme boli spolu s Dankou dosť prekvapené bolo, akým spôsobom Mirka nanáša bronzér - obe sme sa zhodli na tom, že si ho dávame klasicky od ucha smerom k perám a Mirka ho dáva skôr rovno a vyzerá to oveľa lepšie. Dankine líčenie sa mi tiež veľmi páčilo a najmä detail v zelenej farbe na spodnom viečku. Mirka je veľmi šikovná, môžte si všimnúť, že sama je dokonalo nalíčená :)


Bol to veľmi príjemne strávený deň, pozapisovala som si ďalšie veci do wishlistu, naučila sa nejaké nové triky a hlavne si oddýchla :) Dúfam,že v budúcnosti dáme ďalšie takéto stretko aj s viacerými žienkami :)
Menovky: