Kozmetika a drogéria kúpená v septembri


Ako ste si mohli všimnúť v septembri som trochu zalovila po L'Oréal keď už mi tá DMka poslala zľavy :) makeup je pre mňa taký priemer, slabé krytie a trochu mi aj oxidoval, tak som ho predala. Chcela som aj tú maskaru 4D, no v dvoch drogériach som ju nevidela tak som sa na ňu vyprdla, aj tak mám doma 6 špirál otvorených. Rúže od Essence sa mi páčia farebne, žiaľ výdržou vôbec.

Šampón z Lidlu som kúpila v podstate len zo srandy, pretože mi ten na objem od Natura Siberica moc nesedí. Je to taký priemer by som povedala, nenadchne ale ani mi nerobí vlasy splasknuté. Skutočne až teraz keď nepoužívam Milkshake od z.one si uvedomujem aké úžasné vlasy mi robil.
Od Natura Siberica som si zaobstarala aj denný a nočný krém, ktoré sú fajn, hydratujú a majú pumpičkové aplikovanie, takže aspoň nepchám prsty do kelímku. A samozrejme môj obľúbený produkt lokálny krém na vrásky musí byť :)Tento mesiac som sa dala na bielenie zubov, ako ste si mohli všimnúť na úvodnej fotografii je balíček na bielenie chrupu od Crest. Veľkú recenziu si môžete prečítať tu.
Boli mi odporučené aj tieto uhlíkové kefky na bielenie zubov. Balík s dvomi stál 8Eur, našli sme ich v bio obchodíku. Bohužiaľ neviem posúdiť, či naozaj bielia, keďže teraz mi moje zúbky vybielili pásiky od Crest :)


A aby som nezabudla, tak v krátkosti swatche rúžov od Essence a tieň smokey od L'Oréal.Menovky: , , , ,