Nákupy oblečenia september/október


Vzhľadom na to, že v septembri som moc tým nákupom nedala a nepriamo si tak niečo ušetrila na nákupy v októbri (čakali ma dva burzo bazáriky a Primark), tak ich spájam do jedného. V úvode mám kabelku z Orsay, na ktorú som si už dlhšie brúsila zúbky. Mám ju aj v letnej verzii ako darček od priateľa :)

Ďalej sú to tieto šaty, z čoho oboje biele sú z Októbrového burzoblšáku na Bajkalskej, ktorý sa koná počas školského roka vždy prvú sobotu v mesiaci, viac info tu. Tie čipkované boli za 15Eur a sadli mi ako uliate, tie druhé biele už nesedia až tak dobre, treba k nim opasok, pretože na páse sú mi voľné a boli za 5Eur. Výhodou na tejto burze je, že vecičky si môžete aj skúšať. Šaty v strede mám z výmeny, zapnem ich len tak tak a dĺžka je taká nijaká, takže sa chcem spýtať známej, čo mi vždy prešíva veci, či by nedokázala skrátiť šaty a z tých kusov látky vyrobiť nejak ramienka, aby mi šaty dobre držali :)


No a k nákupu v Primarku. Boli sme tam asi v zlom období, pretože nemali skoro žiadne zľavy. Ja tam skôr kupujem základné kúsky ako spodné prádlo, tielka, jednofarebné tričká a pyžamká. Sťahovacie nohavičky tam majú skutočne za priaznivé ceny, trio stálo 6Eur a samotné čierne 5Eur, ktoré som ani nechcela veriť, že nejaký zázrak spravia, no sťahujú asi najviac zo všetkých,čo mám :D Pri čakaní na pokladňu som ma zlákali tieto gumičky v hodnote 1,50Eur.


Pyžamkové spoďáre v zľave, krátke za 3Eur a dlhé za 5Eur.

Nemohla som odolať tejto blúzke v burgundy farbe, veľmi dobre sedí do puzdrovej sukne, mala som vžd problém s voľnými blúzkami zastrčenými v sukni, sa mi to tak divno dvíhalo všade. tento strih je na to úplne ideálny, ešte aj tá farba a V výstrih, no super :) A tielka do zásoby.

A teraz niečo k nákupom z eBay. Prišlo mi zopár šiat, hneď prvé je jasné, že moc nezodpovedajú šatám z fotky, avšak materiál je taký celkom fajn, nie je to tá ľahká strečovina, z ktorej zvyknú robiť šaty. Šaty sedia úžasne, jedine čo mi vadí, že sa mi tak otvárajú nad prsiami, dám prešiť :) Sú od tohto predajcu vo veľkosti XL.


Tieto zelené šaty som chcela už veľmi dlho. Vydražila som ich vo veľkosti L a sadnú mi dobre. Dúfala som,že mi budú až po pás, rovnako ako na modelke, no tým,že mám väčšie prsia, tak mi to ten vršok dosť natiahne a suknička začína skoro pod prsiami. Mám ich od tohto predajcu.

Nasledujú rovnaké šaty, len v iných farbách a tiež od toho istého predajcu ako predošlé. Zamilovala som si tento strih, podľa mňa veľmi lichotí mojej postave, sadnú ako uliate a materiál je veľmi dobrý. Oboje mám veľkosť L. Trochu ma mrzia tie fialové, že nie sú úplne v takej tmavej fialovej (slivkovej) ako na fotke s modelkou.Teraz nejaké serepetičky, náhrdelník a rukavice sú z MOHITO, prsteň som kúpila na Októbrovom burzoblšáku za 2Eurá a v Terranove som nemohla odolať týmto nádherným ponožkám :)


A burgundy farba mi túto jeseň ide (a to sa ja neriadim podľa trendov), kúpila som si pančuchy v tejto farbe v New Yorkeri a ku podivu sú mi veľké. Ja mám 170cm a tieto sú veru vhodnejšie na vyššiu postavu, mne sa stále rolujú dole :( Ďalšie pančuchy som ukoristila v Gate a tieto mi sedia akurát. Sťahujúce nohavičky som kúpila v bazáriku na Modrom koníku :)


Menovky: ,