Farebná jeseň


Ako ste na tom s jesenným počasím vy? Vadí vám či naopak máte toto ročné obdobie radi? Ja osobne preferujem jar a leto, pretože som človek, čo miluje teplo a milovala som aj tohtoročné letné horúčavy, keď všetci okolo mňa preklínali 38°C a ja som si to úživala :)


Na jeseni je podľa mňa čarovná príroda, ktorá je hravá a farebná. Jesenné ochladenie býva príjemné, nie treskúce a chladné ako zvykne byť zima bez snehu. Veľmi rada nosím pančuchy a tento rok som si zadovážila, i keď zatiaľ málo ale predsa, zopár farebnejších kúskov na nohy. Tým sú aj tieto tmavo-modré pančuchy s hnedými ornamentami (z diaľky to pôsobí ako guličky). Mám doma aj šatky, no mojou láskou sú arafatky, ktoré mi prischli k srdcu ešte z mojich rockerských čias a mám ich v niekoľkých farbách.


Taktiež som zaľúbená do tohto kabátu, bohužiaľ som ho kupovala ešte v čase, keď som mala asi o 5kg menej a už vtedy mi bol tesnejší, no teraz keď ho zapnem je na prasknutie, tak chodím  rozopnutá :D Paradoxne rukávy sa mi na ňom vidia byť možno až moc dlhé..


Kabát: Orsay/veľkosť 38/15Eur v zľave
Tričko: Atmosphere/veľkosť 40/3Eur
Sukňa: Orsay/veľkosť 42/10Eur v zľave
Pančuchy: Gate/veľkosť XL/4Eur
Topánky: vydražené na eBay/veľkosť 5/10Eur
Kabelka: Primark/5Eur v zľave
Arafatka: z výmeny
Okuliare: Mango by HIM/22Eur

Menovky: , ,