V jesenných farbách od Operatívy


Hitom pre jeseň 2015 v odevnom priemysle je najmä čierna a burgundy farba. My sme ladili náš editoriál aj do týchto farieb v spojení s tlemnými akcentmi či trochu výraznejšími kontrastmi. A ako toto fotenie teda vlastne vzniklo?

Určite ste zaregistrovali niekoľko mojich fotení v spolupráci s fotografkou Satty. Keďže pracuje v spoločnosti Operatíva, dali sme hlavy dokopy, spravila som si menší výlet do Šamorína a vyselektovali sme outfity, ktoré mi sedeli a páčili sa nám obom. Keď mi na začiatku Satty povedala, že majú v obchode oblečenie pre všetky vekové kategórie a aj veľkosti, v skutku som si nevedela predstaviť, čo ma čaká. Bola som však milo prekvapená skutočnosťou, že v Operatíve sa vie obliecť teenager a aj pani na dôchodku. Čo sa veľkostí týka, najmenšie číslo tu nájdete XXS a najväčšie hoci aj 7XL - platí to aj pre pánsku konfekciu. Takže plus size páni, už žiadne výhovorky a šup do Operatívy na nákupy!

Ich selekcia značiek je zaujímavá, kvalitná a cenovo dostupná. Povedala by som, že výber oblečenia je jednoduchý a extravagantný zároveň, tu si naozaj každý príde na svoje. My sme zostavili outfity elegantné, voľnočasové a trochu aj uličnícke.

Operatíva minulý rok otvorila prevádzku aj v Bratislave v OC Vajnoria, výhodou sú otváracie hodiny aj v sobotu či už v Bratislave alebo Šamoríne.

Fotografka: Satty Photography
Styling a asistencia: Borka Haranzová
Vizáž: Drew's Beauty

Nasledujúci outfit je mi veľmi blízky, pretože je ženský a elegantný. So sukňou som vlastne odchádzala hneď po fotení aj domov. Na puzdrový strih má dobrý pevný materiál, ktorý mi zakryl moje bruško, s ktorým mám v obtiahnutých veciach problém :) Do outfitu sme sa rozhodli dať horčicovo žlté tričko, aby sme tam priniesli trochu farby a na vrch dali pravú koženú bundu s imitáciou hadej kože. Po tej bunde mi srdce plesalo od kedy som bola v Šamoríne na fittingu a výbere oblečenia. Tušíte správne - časť z peňazí, ktoré mi priniesol Ježiško, išli na bundu a stihla som ešte aj 40% zľavy :)

Kožená bunda: Donders 109
Tričko: Stielmann 15
Sukňa: Garcia 17
Kabelka: Herold 19To by som nebola ja aby som si nevybrala na fotenie aspoň jedny šaty. Veľmi sa mi páčili tieto v tlmenej zelenej farbe, ktoré šnúrkou v páse dobre korigujú siluetu a definujú pás aj na postave, ktorá ho prirodzene nemá úzky. Spolu s rifľovou bundičkou a topánkami sme ich zladili do rebelského štýlu. 

Šaty: Monari 27
Bunda: Garcia 39


Krásny elegantný prechodný kabát rovného strihu, do ktorého som sa tiež zaľúbila. Keďže kabátov a bundičiek mám na jeseň už dosť, zakázala som si ho kúpiť. Aspoň na teraz :)

Kabát: Betty Barclay 109


Tu môžete vidieť rafinované sako v akcii, ktoré som si tiež odnášala z fotenia domov a ktoré sa už objavilo v mojich novembrových nákupoch. Svojim strihom a zvláštnym zapínaním to nie je len tak obyčajné čierne sako. V tomto outfite hrá hlavnú úlohu krásna elegantná puzdrová sukňa, ku ktorej sme dali jednoduchý čierny top, aby sme jej vzor ničím neprebili. Dobre sa tiež kombinuje s elegantným kabátom rovného strihu, ktorý je ozvláštnený kožušinkovým ukončením na rukávoch a na límci.

Sako: Garcia 17
Tričko: Monari 14
Sukňa: Steilmann 17
Kabelka: Herold 19Pohodlný voľnočasový outfit stvárňujú farebné nohavice s veľkým bielym pulóvrom a obrovským trendy šálom. 

Šál: Mak Seven 8
Pulóver: Monari 24
Nohavice: Garcia 29


Rebelská sama o sebe je značka Cotton Candy. Ich doménou je sivá farba s rôznym batikovaným farebným prelínaním, dierky či naruby prešité veci. Strihy sú voľné a pohodlné, je to jednoducho ležérna extravagancia nie pre každého. 

Blúzka: Cotton Candy 21
Sveter: Cotton Candy 45
Rifle: BPC 15
Posledný outfit tvorí opäť kúsok z dielne Cotton Candy oživený peknou čiapkou a cyklamenovým rúžom. 

Pulóver: Cotton Candy 28
Rifle: BPC 15
Čiapka: Balke 6


A ako sa oblečenie z Operatívy pozdáva vám? :)

Menovky: , ,