Ako som ladila outfit k okuliarom


Dostala som za úlohu dať okuliare do blogerského outfitu v rámci spolupráce s okuliarewayfarer.sk
Bola to zaujímavá výzva, keďže som nikdy doteraz neskladala oblečenie k doplnku. Vzhľadom na to, že typy okuliarí, ktoré som si vybrala, sú ladené do hnedých a zlatých farieb, mala som na výber buď k nim dotvoriť kontrast alebo sa pohybovať v rovnakých tónoch. Ako človek opatrný, som si zvolila druhú možnosť.


Siahla som teda po niekoľkých odtieňoch hnedej či béžovej dúfajúc, že konečný výsledok spolu dáva zmysel. Prvé okuliare, ktoré som si vybrala a veľmi obľúbila, sa volajú Clubmaster a myslím, že mi aj typovo sedia k tvári. Tmavo-hnedou farbou sa hodia k remienku na hodinkách a tričku. K outfitu som si vzala malú hnedú listovú kabelku zo sekáču, ktorú ste mohli vidieť v mojich letných minuloročných nákupoch. K nej náramne ladia moje nové oxfordky zo Zoot :) ale o tom v najbližších nákupoch :)


Diora je názov druhého typu okuliarí, ktoré som si z eshopu vybrala. Chcela som niečo štýlovejšie a zaujímavé. Avšak mala som pri nich trochu obavy, či typovo pôjdu k mojej okrúhlej tvári. S poľutovaním musím povedať, že mi nesvedčia, keďže na mne vytvárajú taký zvláštny smutný výraz. Napriek tomu sa okuliare dobre nosia a držia.


Páčia sa vám okuliare Clubmaster či Diora? :)

Tričko: Atmosphere; veľkosť 40; 4Eur
Sako: secondhand; veľkosť L
Sukňa: KMX (Operatíva); veľkosť 40; 19Eur
Topánky: OJJU (Zoot); veľkosť 38; 43,95Eur
Kabelka: secondhadn; 3,50Eur
Hodinky: Fossil (od Ježiška :)
Okuliare: okuliarewayfarer.sk Clubmaster; 7,20Eur a Diora Tiger; 7,20Eur

Menovky: ,