Nákupy a výmeny kozmetiky v marci


A niečo z marcových nákupov, či skôr výmien :)
na titulnej fotke sú rúže a lesky z výmeny, začala som totiž zbierať červené rúže na testovanie do nášho chystaného online magazínu Vintage Style Tips. Dva lesky sú z eBay, skúšala som zatiaľ ružový a za mňa teda katastrofa. Vôbec mi nevonia, okamžite vysušuje a moc nedrží. Jediné, čo mu nemôžem odoprieť je okamžitý zmatňujúci efekt. Ospravedlňujem sa, že bez swatchov, no nejak som túto jednu fotku robila narýchlo v strese, že veď marec je za nami a ja som stále neuverejnila svoju pravidelnú rubriku :D

Kozmetika z ďalšich výmen. Červený lesk značky L.A.Colors je až z ďalekej Ameriky a tiež si ho nechávam na test červených rúžov. Matný rúž Milani v odtieni Loved je úplne top, dobrá výdrž, veľmi nesuší a perfiš farba, to bola skvelá výmena a už pozerám po ďalších odtieňoch :)
Konečne som sa dopracovala k najlepšiemu lepidlu na umelé riasy DUO. Už som skúšala, no nevidí sa mi byť o nič iné ako ostatné, avšak veľmi mi vyhovuje aplikátor, keďže je v ako tekutá očná linka. Vymenila som aj super hydratačný krém od Mary Kay, ktorý mám veľmi rada, žiaľ neviem, či ho s príchodom jari a leta bude využívať.
Zaujal ma aj bio deodorant, ktorý je nenormálne slabý, akoby som a ničím ani nepotrela a preto ho kombinujem s pieskovým od Dulcia :)Laky z výmen. Chystám sa na tú Mavalu, či mi bude dobre držať, lebo ostatné klasická výdrž u mňa a to 1-2dni. Pomenila som aj Eveline SOS, ale nemyslím, že je tak dobre účinný ako Hard and diamond nails, ktorý z mojich krátkych štiepavých nechtov spravil celkom obdivuhodné dlhé pazúry, aké som nikdy nemala. Neviem, čo za gumidžús do toho dávajú :)


A teraz k nákupom :) Žiaľ True Match v najbledľom odtieni, ktorý mi aj sedel, som už aj posunula, pretože mi oxidoval na pleti. Opäť raz toľko chválený makeup a na mne zlyhal.. avšak druhý kúpený produkt od L'Oréal je moja topka! Jedná sa o gél na obočie, ktorý fakt dobre tvaruje a drží. Keď mám svoje ne-makeupové dni, rada si ním prejdem obočie, aby bolo výraznejšie.
Konečne som si zaobstarala silikónovú kefku na čistenie pleti a tento počin vôbec nebanujem. Tento pomocník je skvelý a šetrný k pleti.
Rimmel tieň a linka v jednom ma uchvátil po toľkých dobrých blogerských recenziách a je skutočne na očiach tak modrý ako je v obale a z očí mi išiel ťažko aj odličovačom. S touto kúpou som taktiež spokojná :)


A posledná výmena plná essence tieňov, ktoré už skončili v magnetickej paletke. Ako na to, ste si mohli prečítač v článku Ako dostať mono tiene do paletky. Všekty sú veľmi pekne pigmentové, výdrž s dobrou podkladovou bázou obstojná, no najviac sa mi páči tieň I love nude, ktorý je úplne úžasný ako jemný podklad či na roztieňovanie prechodov.
Červený lak som ešte neskúšala :)


Menovky: , , , , , , ,