Prvé jarné lúče


Fotky sme fotili pár týždňov dozadu, keďže som dostala nový objektív a krásne slnečné lúče nás dotúnili ho ísť vyskúšať. Je to síce trochu komické, že som dostala objektív a pritom som nestála za foťákom. Verím však, že bude ešte lepší pri natáčaní videí.

Chcela som konečne dostať na blog môj obľúbený zimný kúsok a to tento vojenský kabát, ktorý som ulovila v bazáriku na Modrom koníku. Je síce veľkosti UK16, ale opaskom na páse si ho viem dobre skorigovať, je teplý a hlavne áčkového strihu, čo mojej postave pristane :)


Outfit som ladila tak trochu do retro štýlu, čo je pre mňa typické. Tieto šaty sprevádza príbeh kúpenia za 7Eur vo Vintage sekáči na dobové prehliadky. Dĺžkou boli asi niekde do stredu lýtok a vzadu mali ešte aj odrhnutú šnúrku. Neskôr sa mi úplne prestali páčiť, no nechcela som sa ich vzdať, kvôli príjemnému materiálu z akého sú. Šaty skončili u krajčírky, ktorá ich skrátila a upravila niektoré roztrhané záležitosti a tak som si ich obľúbila na bežné nosenie :) K farebným kvetom z potlače šiat sa mi dokonalo hodil matný rúž od Pupa, ktorý som spomínala v januárovej výmene a myslela som si, že ho vôbec nebudem nosiť, nuž prichádzajúca jar zmenila môj názor :)


Kabelku som inak tiež kúpila vo Vintage sekáči, mohli ste ju vidieť v minuloročných augustových nákupoch tu.
Kabát: Atmosphere/veľkosť 44/15Eur
Šaty: Vintage Secondhand/veľkosť 40/7Eur
Topánky: vydražené na eBay/veľkosť 5/10Eur
Kabelka: Vintage Secondhand/3,50Eur v zľave
Okuliare: kúpené tuším na nejakom FB bazáre/3Eur

Menovky: , , ,