Retro business outfit


Všetci sú zaskočení chladnejším počasím. Avšak terajšie počasie je také, aké by malo byť na túto dobu bežne, no po minulé roky sme si už šokovo zvykli prejsť zo zimy rovno do leta.
Preto som zvolila outfit zo sukne teplejšieho materiálu s polyesterovou blúzkou zo sekáču, ktorú som predstavila v aprílových nákupoch. Keď mám chuť, vytiahnem na svoju hrušku aj puzdrovú sukňu, ktorá absolútne krivky neskryje a spraví presný opak :) Vždy nosievam pod obtiahnuté kúsky sťahovacie prádlo, no musím uznať, že mám doma iba jedno jediné, ktoré je uspokojivé. Počula som, že v tomto treba siahnuť hlbšie do peňaženky a zainvestovať, pretože drahšia tvarujúca bielizeň lepšie plní svoj účel. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako obliecť krivky na postavu typ hruška a nečítali ste môj článok ako na hruškovskú postavu, šup na to :) 


Lokalitu na fotenie sme zvolili Štrkovec - známe športové a oddychové miesto v Ružinove, kde sa dajú nájsť pekné zákutia so zeleňou a vodou :) Vždy ma inak fascinuje naša podunajská nížina, niekde sa tu vykope len 10 metrov do zeme a už je z toho jazero :D


Aby som nezabudla, fotečky mi sprostredkovala Susy, veľmi zaujímavá osôbka, ktorá mi kedysi pomáhala s retušou fotiek, v čom je fakt dobrá a k jej najväčším hobby patrí Cosplay. Okrem toho teda aj fotí a mnohokrát s parochňou a mini sukničkami stojí aj pred objektívom, odporúčam pozrieť jej stránku na Facebook-u - Susy's bow.


Blúzka: Textile House; veľkosť L; 2Eur
Sukňa: Next; veľkosť 12; mám z výmeny
Lodičky: kúpené pár rokov dozadu na bazar.sk za 7Eur
Kabelka: Orsay, 35Eur
Okuliare: Mango for men
Náušnice: handmade by Levandula; 8,30Eur 

UložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiť

Menovky: ,