Kozmetické nákupy za jún


Niečo málo z nákupov kozmetiky a drogérie v júni :)
Titulná fotka obsahuje produkty z Naureus.sk, čo je môj zdroj pre nákup kozmetiky Natura Siberica. Nechtíkový šampón som mala najprv z výmeny a keďže mi veľmi sadol, objednala som si novú sadu aj s kondicionérom. Taktiež som doplnila zásoby kokosového oleja a na letnú dovolenku vzala krém s faktorom 50. Ja totiž chcem ostať biela a taktiež nechcem mať predčasné pigmentové škvrny či vrásky :)

Za nákupu bhcosmetics som spravila samostatnú recenziu, takže viac nájdete v tom článku.


Z dekorativka.cz som KONEČNE objednala Milani matné metalické rúže. Matelly in love je náááádherný, skvelá krásna červená farba, je taký príjemný na perách, vôbec nie vysušujúci ako niektoré matné rúže a dlho drží. Určtie objednám aj iné odtiene :) Automatic touch ešte celkom neviem, či vynosím, myslím, že mi ani nesvedčí :D 
Našla som tu aj kozmetiku Bione a tento dvojfázový odličovač na oči. Je veľmi príjemný, dobre odlíči a mne teda vyhovuje viac ako odličovač z Mary Kay. Za mňa spokojnosť.
Taktiež som sa po dlhej dobe dostala k slávnemu a ospevovanému korektoru Fit me od Maybelline, mám ho v najbledšom odtieni a mohol by byť kapánek ešte bledší. A pridávam sa k ódam na jeho slávu. Je skutočne príjemný, nevysušuje, dobre kryje, nezalieza do vrások a aplikátor mi vyhvouje najviac zo všetkých korektorov, čo mám. Stále však chcem vyskúšať Catrice Camouflage, NARS a Urban Decay :)
Nedalo mi to a chcela som vedieť, či aj mňa dostate celé to šialenstvo okolo tieňov Colour Pop. Dekorativka.cz je u nás jediným zdrojom pre kúpu týchto tieňov. Značka však predáva výhradne cez ich oficiálny eshop, takže predpokladám, že z dekorativka.cz majú možnosť kúpy tieňov a potom ich predávajú cez seba. Každopádne, konzistencia tieňu je veľmi odlišná od toho, čo poznám. Nie je to typický práškový tieň, príde mi to ako našlahaný práškový tieň, neviem to opísať. A samozrejme, keď niečo všetci ospevujú, ja mám z toho zmiešané pocity. Neviem, či je to zlým výberom odtieňa - matný s názvom Glow, ale mne dosť vynecháva, musím ho dosť veľa ťupkať na viečko aby som ho mala celé pokryté farbou bez prázdnych fľakov. Ani výdrž nie je skvelá, aspoň na mojich očiach :( neviem, neviem, či budem skúšať ešte iný odtieň niekedy, moc ma ten tieň neoslovil veru..


Moja objednávka z beautybay ešte z apríla dorazila!! Nechápem prečo mi ich balíčky na Slovensku držia vždy tak dlho :( Doobjednala som si pleťovku od PUR - očný krém a nočný krém. Mali za posledné obdobie zľavy a nazbierala som si celú sadu pleťovej kozmetiky. Je to lepšie používať od jednej značky, keďže vzájomne sa ich produkty dopĺňajú a zloženie sa nebije s nejakým iným. Tak uvidíme :) keď dopoužívam už sa chystám na Annemarie Borlind.
V zľave som kúpila ešte matné rúže od Gerard cosmetics. Everything's nice je žiaľ veľmi teplá hnedá, mám problém zohnať peknú studenú hnedú farbu. Cher sa mi páči oveľa viac, no mám pocit, že aj na mojich gigantických perách je dosť výrazný :D

Menovky: , , , , ,