Nákupy júl - august


Nezvyčajne sa v týchto nákupoch vyskytuje viac bežných kamenných obchodov :)
Hneď prvým je Primark, kam sme sa rozhodli ísť počas štátneho sviatku v pondelok. Mali celkom fajn zľavy. Narpíklad šnurovacie balerínky som uchmatla za 5Eur :) Taktiež som sa zásobila pančuchami a silonkami na jeseň a zimu, našla háčkovaný spodný diel plaviek, ktorý sa mi hodí k jednému vršku a dopriala si aj kraťasy. Nie, že by som ich normálne nosila, až tak sebavedomá nie som, ale na dovolenky a na turistiku budú super :)


Krásne 50tkové (50te roky) šaty som našla na modromkoníku, veľká škoda je, že sú z polyesteru. Dosť to kazí dojem a na autenticite okrem toho, že materiál nie je moc príjemný na nosenie. Nádhernú kabelku som obdržala vo výmene a čoskoro ju uvidíte aj v outfite. 


Niečo z chorvátskych nákupov - tuniku som nosila na sebe nonstop, je z úžasného bavlneného materiálu, čiže jej neublížilo more ani slnko. Stála 100kn (cca 14eur) a klobúk 80Kn, ktorý som tiež nedala celú dovolenku z hlavy. Bola som tak chránená od hlavy skoro po päty pred slnkom :) Tí, čo ma poznajú osobne, vedia, že sa neopaľujem, takže ak sme na pláži nenašli tieň, bola som celá zakuklená v tunike :D
Náhrdelníky a bižutériu som kúpila od jednej kočky z bazáriku na FB. 


Minulý mesiac som zaútočila na zľavy v H&M, keď sme sa jedného studeného daždivého dňa rozhodli ísť do Trnavy do nového obchodného centra. Mám teda košeľové pyžamko a tričko s lebkou. Jungle legíny som zas našla v zľave za 10Eur v F&F a rovno som ich využila aj na túru v Tatrách. Plavky mi prišli z ebay, pričom vrch som si nechala a spodok predala, keďže mi bol beznádejne malý. 


Na ľavo blúzky a top z House, kde mali zľavu 70% z najlacnejšieho produktu a tak som za tieto tri veci zaplatila 17Eur. Bordový voľný top bude čoskoro tiež v outfite spolu s dobovou kabelkou spomenutou vyššie :)
Kabelky aj topánky sú obe z výmien, červená je H&M. Veľmi sa z nich teším a už teraz premýšľam, do akých outfitov ich skombinujem. 


Musím uznať, že tento krát som viac podporila zľavový priemysel v kamenných obchodoch ako obyčajne, no úprimne veci ako pyžamá, na šport či košele a blúzky nerada vymieňam či kupujem cez bazár. Najmä v prípade blúzok a košiel ich musím skúšať či dobre padnú.

Menovky: ,