Zopár myšlienok k blogu v retro šatách


V poslednej dobe sa toho toľko deje, až mám pocit, že mi život preteká cez prsty.
Pracovnú dobu mám od 9 do 9, pričom prvých 8 hodín sedím v tej normálnej práci, ktorá ma zatiaľ živí a platí domácnosť. Zvyšnú časť venujem prevažne blogu a iným záležitostiam, ktoré dúfam, že sa mi v budúcnosti revanšujú.


Je to neuveriteľné, kam sa tento blog posunul za necelý rok a pol. Prišlo úžasné uznanie v podobe umiestnenia sa do top 10 v oblasti krása v súťaži blogerroka.sk čo asi pomohlo aj spoluprácam. Otvorili sa mi konečne dvere a už som v štádiu, že niektoré musím aj odmietnuť, či už z časového hľadiska alebo pre mňa nezaujímavého či k blogu irelevantného produktu. Snažím sa neustále zdokonalovať obsah, prinášať dobré a komplexné informácie, na ktoré sa ma ľudia mnohokrát pýtajú. Som si vedomá technických chýb blogu či videí, na tom budem žiaľ pracovať asi neskôr, keď sa odhodlám na kúpu lepšej zrkadlovky. Redizajn blogu plánujem krátko pred ďalším výročím (apríl).


Do toho všetkého (a mnoho iného) som si uvedomila, že totálne zanedbávam módnu stránku blogu. Rozhodila som preto siete a dohodla zopár outfitových fotení, nech teda pohorším tých, čo mi vravia, že vo vintage oblečení pôsobím staro a široko a inšpirujem tých, čo nemajú konfekčnú postavu ako ja :) Preto vznikli aj tieto fotografie zložené zo šiat z druhej ruky v štýle 50tych rokov, moderných lodičiek a jednoduchej listovej kabelky.


Šaty: Vintage Shop by Textile House; veľkosť 42; 8Eur
Opasok: F&F; 5Eur
Okuliare: eBay; 1Eur
Kabelka: z výmeny
Lodičky: Nine West; veľkosť 38; 89Eur - sú z Nákupných maniačiek hihi
Fotila: ReingraberPhotography

Menovky: ,