Bonprix šaty a ruksak


Keď outfit, prostredie a fotografka spolu ladia ako husle :)
Skúsila som sa ozvať na spoluprácu známej firme Bonprix a bola som milo potešená, že si ma vybrali. Úlohou teda bolo vybrať si oblečenie podľa vlastného uváženia a skombinovať ho do outfitu. Mňa zaujali tieto šaty na zavinovací spôsob a ruksačik - kúsok, ktorý v šatníku nemám a myslím, že do športovejších outfitov sa bude náramne hodiť. 


Najprv som zvažovala ruksak dať do iného outfitu, no potom som si povedala, že prečo ho neskombinovať so šatami a vytvoriť tak ležérny voľnočasový kúsok. Viem, že v dnešnej dobe sa nosia úplne iné tenisky a asi by niekto iný k tomuto typu šiat obul nejaké slip-on (alebo ako sa tie papučkové tenisky voaljú - kedysi som ich nosila, keď som skejtovala ) no ja, srdcom rockerka, som verná čínom. A okrem iného sa mi farebne hodia k šatám :)


Vopred sa ospravedlňujem za to kvantum fotiek, no veľmi veľa faktorov hralo s nami a tak vzniklo viac perfektných slnečných, veselých, farebných fotiek. 


Samotné šaty som objednala vo veľkosti 40/42 a sú mi trochu veľké. No netrúfla by som si na veľkosť 36/38 :D asi by som potrebovala číslo 38/40. Musím skonšatovať, že ma trošku sklamal materiál, za danú sumu som čakala pevnejšiu a kvalitnejšiu látku. S ruksakom som však spokojná, každá strana má inú štruktúru, tak sa aspoň nezunuje a môže byť variabilnejší.


Šaty: Bonprix; veľkosť 40/42; 32,99Eur
Ruksak: Bonprix; 8,99Eur
Tenisky: Sports direct; veľkosť 38; 9Eur
Náhrdelník: z výmeny
Okuliare: z Chorvátska; 80Kn
Fotila: ReingraberPhotography
UložiťUložiť

Menovky: ,