Sukňa od cowcow.com #2


Prinášam vám opäť trošku leta do škaredého jesenného počasia :)
Je to také úsmevné, ale ako som načrtla v úvode článku so šatami od Cowcow, vecičky z tejto spolupráce mi prišli až koncom septembra a tak som nemala na výber a rýchlo sme pofotili čo sa dalo ešte počas posledných teplých dní. Najhoršie ma ešte len čaká a to plavky haha :D


Pokračujem teda s várkou z účtu Cowcow, ktorý majú na Amazone, a ktorý mi poskytli na výber oblečenia. Veľmi ma zaujala táto letná plážová puzdrová sukňa s nápisom Hawaii surfers, ktorá je podľa mňa celkom netradičná. Pre mňa však nie často nositeľná, keďže je obtiahnutá a ešte aj bledých farieb. Takže si ju skutočne nechávam na pláž k moru, kde nehrozí žiadna módna polícia :)

K tomuto typu sukní zvyknem nosievať voľnejšie topy zapravené do sukne, podrobnejšie som to opísala v článku Ako na typ postavy hruška. Skoriguje sa tak postava a veľké boky či pozadie nepôsobí tak mohutne oproti útlej vrchnej časti tela. Avšak, z letných vrškov ako na potvoru nemám nič, čo by bolo voľné, keďže v lete zvyknem nosiť obtiahnuté topy do ačkových sukní. Vzala som teda obyčajné tielko, ktoré som uviazala na uzlík, aby vytvorilo krivku a šikmú líniu. Pri nekonfekčnej postave sa jedná o optický trik ako "vylepšiť" nedostatky.


Tielko: Cotton Candy; veľkosť M
Sukňa: Cowcow; veľkosť L; barter od firmy
Sandále: z výmeny; veľkosť 38

Menovky: ,