Líčenie so Zerva Cosmetics


Nedávno som dostala príležitosť nechať sa nalíčiť Zerva vizážistkou.
Už v nákupoch kozmetiky v októbri som spomenula spoluprácu so značkou Zerva, od ktorých som dostala ako darček skvelý matný hydratačný rúž v odvážnej farbe. Stručne o firme napíšem, že bola založená gréckou vizážistkou a všetky produkty sú vyrobené na prírodnej báze, čiže neobsahujú žiadny mastenec, živočíšne produkty či ropu. Jedná sa teda o prírodnú profesionálnu značku dekoratívnej kozmetiky, ktorá je k dostaniu najmä v salónoch.

Naša spolupráca bola o niečo iná ako tie ostatné - tentokrát som nedostala na recenziu produkt, ale službu. A to vizáž od vizážistky Mišky, ktorá pracuje v salóne Zerva v Bratislave. Značka tak ponúka priamo okrem produktov možnosť vizáže či len tak alebo na nejakú príležitosť, ba dokonca sa môžete nechať zaškoliť v zručnosti líčenia seba samej. Návšteva salónu má teda jednu obrovskú výhodu, všetky výrobky vidíte krásne naživo, môžete si ich poobzerať, ochytať, urobiť swatche, nepomýlite sa v odtieni makeupu a idete na istotu.


Miška mi spravila dve jesenné líčenia z noviniek, ktoré sú mi veľmi blízke, keďže mám rada výrazné pery a linky. Mňa najviac zaujali očné tiene svojou výdržou a pigmentáciou a rúže. Produkty mi všetky dobre držali a sedeli až do večera, až na makeup. Musím povedať, že toho som sa obávala už pri aplikovaní, pretože bol na mňa dosť hutný a aj som premýšľala, že ten, čo som dostala, asi nebude na denné líčenie. Pre vysvetlenie - na foto makeup, na kameru, či na večerné líčenie sa zvyknú dávať viac krycie makeupy. Má to logický dôvod a to prekryť nedokonalosti v kontraste s výrazným líčením a jednak šošovka zrkadlovky zachytí každú nedokonalosť na pleti. Takže pre výsledný dokonalý efekt fotografie je lepšie použiť hutnejší matnejší produkt. Makeup mi totiž asi po troch hodinách zoxidoval a vytvoril na pleti mapy. Nechcem teraz týmto nikoho odradiť, nie všetko sedí všetkým, takže niekomu tento makeup môže perfektne sedieť. Ja by som v budúcnosti skôr vyskúšala fluidnú verziu, pretože s tými mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť. Dokonca u mňa platí, čím je makeup tekutejší, tým mi lepšie sedí (ale nemusí to byť všeobecné pravidlo).


Makeup zvečnila vo forme fotografie šikulka Katarína Hall a ja dúfam, že s ňou a celým tímom som nespolupracovala posledný krát :) Celková atmosféra v salóne bola príjemná, bolo o mňa dobre postarané a bola som taktiež informovaná a produktoch od tejto gréckej značky. Takže ak sa chcete dať nalíčiť na nejakú príležistoť, môžete využiť líčenie aj takto priamo v salóne. Ak ste majiteľkou citlivej pleti a doteraz ste sa báli ísť len tak k nejakému vizážistovi, určite vás poteší prírodná báza tejto značky.UložiťUložiť

Menovky: , , ,