RECENZIA: Dermacol Powder Eyebrow shadowAko obstál tento tieň v ceruzke od Dermacol?
Zbožňujem produkty na obočie, ich testovanie a hodnotenie. Neviem prečo, ale som na to úchyl. Obočie je jedna z prvých vecí, čo si všimnem a nalíčenej (aj nenalíčenej) žene. Produktom na obočie som venovala už jeden článok, k nemu som spracovala aj video ako si ľahko spraviť prirodzene vyzerajúce obočie a v tomto mojom trende som sa rozhodla pokračovať. Siahla som teda po ďalšom zaujímavom produkte, ktorý som v predošlom článku nespomínala, a to tieň v ceruzke Powder Eyebrow shadow od Dermacol


Tieň sa teda vždy vytlačí do hubkového aplikátoru, ktorý je spracovaný do špičky. Samotná farba môjho odtieňu 3 je veľmi pekná studená hnedá. Okrem neho je ešte bledší 2 a pre blondýny 1. Nemyslím si, že sa tu nájdu čiernovlásky či ryšavky. Všeobecne nerozumiem výrobcom produktov na obočie, že idú do predaja s tromi farbami a chcú tak osloviť čo najviac zákazníčiek? Podľa mňa by v portfóliu výrobkov na obočie malo byť aspoň 6 farieb. Ako som spomenula, červenovlásky to majú najhoršie, keďže v našich drogériach je priam nemožné nájsť pekný teplý hnedý tieň s červeným podtónom. Najlepšie sa preto vyberá od firiem, ktoré sa primárne venujú obočiu ako Anastasia Beverly Hills, ktorá má v portfóliu hnedé, tmavohnedé farby od výmyslu sveta a taktiež v rôznych teplotách. No ale vráťme sa k Dermacol :)


Ja by som označila tento produkt skôr na zvýraznenie chĺpkov obočia. Podľa mňa nie je úplne ľahké s hrubou hubkou pekne vykresliť obočie s ostrým ukončením. Možno by bolo jednoduchšie si vyklepať tieň na ruku a so skoseným štetcom ho nabrať a tak aplikovať na obočie. Samotnou ceruzkou sa však dá pekne prejsť len po chĺpkoch a jemne ich zfarbiť. Mne sa tento efekt veľmi pozdáva ako taká iná alternatíva farebného gélu na obočie.

Naľavo len zafarbené chĺpky, napravo som sa snažila obočie vykresliť.

Ceruzku kúpite za 6-7Eur. Čo je cena, za ktorú viete online zohnať už aj pomády na obočie (napr. od Vipera, Milani, Makeup Revolution), či lepší gél. Taktiež je otázne ako dlho tieň v tube vydrží. Niekto sa ale môže v tomto produkte nájsť, osobne si však nemyslím, že s týmo zaujmú širokú cieľovú skupinu. Každopádne je to pre náš Česko-slovenský trh celkom zaujímavé oživenie.

CELKOVÉ HODNOTENIE: 3/5
PLUSY:
- farebná teplota odtieňov
- dostupnosť
- vytvára prirodzený efekt
- český výrobok

MÍNUSY:
- dostupné len 3 odtiene
- široký a hrubý aplikátor
- ťažko sa s ním vykreslujú ostré hrany, respektíve je to priam nemožnéUložiťUložiťUložiťUložiť

Menovky: , ,